İzmir - Bayındır
İstanbul - Kavacık

+90 507 141 32 71

info@aktasplant.com

image
Tabiatın Tüm Renkleri
img

Sektöründe yurtiçi ve yurtdışı ihracatında önemli bir yere sahip olan Aktaş Plant Group, İzmir Bayındır'da 6 ayrı üretim tesisinde 50 dönüm kapalı, 200 dönüm açık alan olmak üzere yaklaşık 250 dönüm üzerinde, Süs bitkileri, Çalı, Ağaç, Mevsimlik, Salon ve İç mekan bitkileri üretimi yapan, İstanbul Kavacık bölgesinde Marmara genel dağıtım merkezi ile de gücünü Türkiye'nin her tarafında hissettiren köklü ve kurumsal bir firma olmayı sürdürmektedir. Aktaş Plant Group, deneyimi ve disipliniyle Türkiye Kamu idarelerinden, Büyükşehir ve ilçe Belediyelerine. Çocuk parkalarından, site yaşam alanlarına, tüm park ve bahçelere, çiçek satan firmalardan peyzaj İşletmelerine kadar, hertürlü alana rahatlıkla destek sağlayabilme gücüne sahip olmuştur.

Aktaş Plant Group, deneyimi ve disipliniyle Türkiye Kamu idarelerinden, Büyükşehir ve ilçe Belediyelerine. Çocuk parkalarından, site yaşam alanlarına, tüm park ve bahçelere, çiçek satan firmalardan peyzaj İşletmelerine kadar, hertürlü alana rahatlıkla destek sağlayabilme gücüne sahip olmuştur.

Patenti kendisine ait olan, Duvar Bahçe, Botobüs ve Biosaksi Teknolojileri gibi birçok projelenin öncüsü olan Aktaş Plant Group, teknolojiyi ve daha iyiyi yapmakta sektöründe her zaman bir adım olmayı sürdürmektedir.

Dünyadaki sektörel gelişmeleri ve teknolojik kazanımları bünyesine adapte etmeye devam eden Aktaş Plant Group, bunun bir adım ötesine geçerek kendi üretimini, modern yaklaşımlarla da dünya çiçekçilik ve peyzaj sektörüne değer katmaya devam etmekte ve ülkesine varlığının dışında ayrı bir gurur yaşatmaktadır.

Aktaş Plant Group

"Tabitatın Tüm Renkleri"ni
Tek bir çatı altında toplamaya devam ediyoruz.

Tercihiniz

Neden Aktaş Plant?

Takım Arkadaşlarımız

Profesyonel Kadro